Tüy Dökücü

Tüy Dökücü

1kutu copy

tüy dökücü

tüy dökücü

Tüy dökücü kullanımı kolay ve acı vermeyen bir yöntem olduğundan tercih sebebidir. Kadın erkek fark etmeden hepimizin ortak sorunu olan istenmeyen tüylerdir. Ancak bu konuya her zaman olduğu gibi yine kadınlar ağırlık verir. Bu iş kaş bıyık almaktan başlayıp bacaklardaki tüylere ve özel bölgelere kadar devam eder. Son zamanlarda erkekler de vücut bakımına özen göstermeye başladıkları için pek çok farklı yöntemler gün yüzüne çıkmıştır. Bu durum kendimize ve çevremize rahatsızlık verdiği için tüy dökücü yöntemler kullanmak bir zorunluluk haline gelmiştir. Çünkü güzelliği etkilediği kadar sağlık için de önemli bir husustur. Ayrıca özellikle yüz bölgesindeki kaş, bıyık ve diğer tüyler ilk bakışta direk belli olduğu için bakımlı ve güçlü bir ifade kazandırması açısından önem taşır. Aynı şekilde, vücudun diğer bölgelerine oranla daha ince olmasına rağmen genellikle açık olan kollardaki tüyler de alınmadığı takdirde kötü bir izlenim oluşturabilir. Bacak bölgesine gelince erkekler genel olarak bunu pek önemsemese,  bacaklarını rahatça sergilemekten kaçınmasalar bile aynı şekilde durum kadınlarda ayıp karşılanmaktadır. Bir erkek ağda yapmadan çıkabilirken kadınlar tek bir tüy bile olsa tüy dökücü bir çözümünü bulmadan dışarıya çıkamazlar. Bu biraz da mizaç meselesidir ancak kadınlar kadar erkekler de dikkat etmelidir.

Tüy Dökücü Faydası

tuy-dokucu-1Tüy dökücü nün faydasına değinecek olursak en önemli nokta da koltuk altı ve özel bölgelerdir. Eğer alınmadığı takdirde buradaki tüyler bakteri birikimine sebep olur ve bu da çeşitli hastalıkları beraberinde getirebileceği gibi sizi de olumsuz etkiler. Bu yüzden özellikle bu bölgelerdeki temizliğe dikkat edilmelidir. Yüzyıllardan beri toplumların bu ortak sorunu için sürekli yeni metodlar denenmiştir. Genellikle acı veren bir etkinlik olduğu için ağda ve epilatörlerden birçok insan kaçmaya çalışır. Kişinin kendisine zor geldiği için artık kuaförler özel bölümler ayırarak ağda da yapmaktadır. Yapışkan bir madde olan ağdalar, sıcak olarak yapıştırılmalı, özel bir bezle temizlenmelidir. Acı verme konusunda diğerlerine nazaran biraz daha fazla olsa da etkili  sonuçlar veren yöntemlerden birisidir. Size dört haftaya kadar pürüzsüz ciltler sağlayabilir. Ancak kolay yollarını düşünmek isterseniz size jilet ve tüy dökücü kremler yardımınıza koşar.

Tüy Dökücü Krem

Tüy dökücü krem pratik ve acısız olduğu için her zaman daha çok ilgi görmüştür. Bu konudatuy-dokucu-2 kendini kanıtlayan Acvit tüy dökücü krem pürüzsüz bir vücuda sahip olmak için en ideal tercihiniz olacaktır. Sadece çok kısa bir zamanınızı ayırarak bu bakımınızı tamamlamış olmanın verdiği keyifle artık özgürce giyinebilirsiniz. Özellikle kadınlar için bacakların temizliği ve pürüzsüzlüğü çok önem taşır. Bunun için eskiden jilet gibi yöntemler kullanılmış ancak tüy dökücü yöntemler daha hızlı sonuç verir. Jiletin aldığı tüyler birkaç gün içinde tekrar çıktığı ve kendisinin de tehlikeli bir yöntem olması dolayısıyla son zamanlarda kadınlar tarafından pek kullanılmamaktadır. Sağlıklı ve aynı zamanda pratik bir yöntem istiyorsanız Acvit tüy dökücü krem sizin yardımınıza koşacaktır.

Son zamanlarda istenmeyen tüylerden kurtulmanın bir yolu lazer teknolojisini kullanarak kıl köklerinin yakılması sağlanır. Ancak lazerin yan etkileri tüy dökücü krem alerjisi  gibi olmayacaktır. Özellikle özel bölgelerdeki lazer epilasyon uygulamaları kısırlık ve hormonal bozukluk gibi sorunları ortaya çıkarabileceği için uzmanlar tarafından da pek tavsiye edilen bir yöntem değildir. Ayrıca pahalı olduğu gibi, en fazla iki veya üç yıl garanti verebilmektedir. Bu sebeple en temiz ve sağlıklı yöntem Acvit tüy dökücü ürünleri tercih etmenizde fayda var.

1kutu copy

Sipariş vermek için alttaki formu eksiksiz doldurun.

Adınız ve Soyadınız (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-Posta Adresiniz

Sipariş Adediniz
 1 Kutu 89 TL 2 Kutu 159 TL 3 Kutu 239 TL

Ödeme Şekli
 Kapıda Nakit Kapıda Kredi Kartı

Adresiniz (gerekli)

Satış Sözleşmesi

0 cevaplar

Cevapla

Yorum bırakmak ister misiniz ?
Yorum bırakmaktan çekinmeyin !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir