Tüy Dökücü Kremler Sağlıklı Mıdır?

Tüy Dökücü Kremler Sağlıklı Mıdır?

1kutu copy

Her insanın vücudunda istenmeyen tüyler vardır. Özellikle bu tüyler bazen gerçekten de görünmemesi gereken yerlerde ortaya çıkarak insanlar tarafından fark edilecek şekillere ulaşır. Aslında koltuk altı, Genital bölge çevresi, bıyıklar ve bacaklarda çıkan tüyler büyüme hormonunun bir belirtisidir. Sağlıklı olan her insanda ergenlik döneminin getirisi olarak bu tür tüylenmeler ortaya çıkması önemlidir. Ama göbekte, belde ya da kollarda artan tüy görünümü istenmeyen bir görüntü oluşturduğundan herkesi rahatsız edecektir. Bu nedenle istenmeyen tüylerden kurtulmak için birkaç yöntem denenmektedir. Tüylerin alınması konusunda denenmiş yöntemler:

  • İstenmeyen tüyleri traş bıçağı ile almak en yaygın yöntemdir. Ama bu işlem esnasında cildin de beklenmeyen şekilde hasar gördüğü ve zamanla derinin kendisini yenileyemediği ortadadır. Ayrıca bu yöntem kılların bir kök haline gelerek artmasına ve kalınlaşmasına zemin hazırlar.
  • Epilasyon yönteminde deri altına ışın ya da iğne ile girilerek tüylerin kökleri kurutulmak ya da yakılmak istenir. ama bu yöntemin ne kadar sağlıklı olduğu konusundaki araştırmalar halen sürmekte ve aslında deri altına bu şekilde bir müdahalenin enfeksiyon riskini çok büyük oranda arttırdığı bilinmektedir.
  • Ağda en eski ve en çok bilindik yöntemdir. Şeker ile hazırlanan ağdanın tüyleri kökünden kopararak çekmesi sonucu açılan noktalara dolan şekerli kalıntılar tüyün kökünden yeniden bir tüy fışkırmasına ve bunun da iki ya da üç tane tüy çıkaracak şekilde artmasına neden olmaktadır. Aslında bu yöntemde istenmeyen tüyler uzun süre çıkmayacakmış gibi görünür, oysaki tüyler bir sonraki çıkışlarında neredeyse iki katına çıkmıştır.

Yukarıda sıralanan tüy azaltma yöntemlerinden hiçbiri kesin çözüm sağlayamamaktadır. Bunun yerine tüy azaltıcı kremler ile istenmeyen tüylerden zamana yayarak kurtulmak mümkündür.

En İyi Tüy Azaltıcı Krem Hangisidir?

Tüy Dökücü Kremler Sağlıklı Mıdır

Tüy Dökücü Kremler Sağlıklı Mıdır

Tüylerinizin ortadan kaybolması ya da en azından azalarak gözle görünmeyen bir hal almasını istiyorsanız en iyi tüy dökücü kremler hakkında araştırma yapmaya başlamış olmanız gerekmektedir. Herkes kreminin en iyisi olduğunu ve kendilerince en iyi tüy dökücü kremin kendi kremleri olduğunu iddia edebilir. Oysaki yapılan tüm iddiaların aksine en iyi tüy azaltıcı bu işi faaliyeti sonucu ortaya koyan kremden başkası değildir.  Bir tüy azaltıcı kremin nasıl etki ettiğini görmek için bunu denemeniz ve bunun sonucunda ortaya çıkan değişimlere dayanarak kremin etkili olup olmadığını belirtmeniz durumunda o kreme alanında en iyisi olduğunu söylemek mümkündür.  Özellikle en iyi tüy azaltıcı krem olarak satılan kremlerdeki nemlendirici oranının arttırılması bu kremlerin gerçekten de cilt tipi ile olan alakasının arttığına işaret eder. Yani gerçekten tüy döken bir kremde nemlendirme işleminden uzak durulması ve amaca yönelinmesi gerekecektir.

Activ Tüy Dökücü Kremin Amaca Yönelik İçeriği

Activ tüy dökücü krem diğer kremler gibi en iyi tüy dökücü krem olduğunu iddia etmektedir. Tüylerin köklerinde bir kuruma ve yok olma sağladığından tüy dökücü kremler arasında azaltıcı etkisi en yüksek olan krem olduğunu kullanıcı yorumları ortaya koymaktadır. Activ tüy dökücü kremin etkisi zamanla tüylerinizin yerinin azaldığını fark etmenizle ortaya çıkar. Bu şekilde azalan tüyler artık neredeyse sayılacak bir hal aldığında kremi kullanmaya devam edip etmemek sizin tercihiniz olacaktır. Activ tüy dökücü krem in kısa sürede ortaya çıkan azaltıcı etkisini fark etmek ilk tek tüp kullanım bile yeterli olacaktır.

1kutu copy

harita_teslimat

Sipariş vermek için alttaki formu eksiksiz doldurun.

Adınız ve Soyadınız (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-Posta Adresiniz

Sipariş Adediniz
 1 Kutu 89 TL 2 Kutu 159 TL 3 Kutu 239 TL

Ödeme Şekli
 Kapıda Nakit Kapıda Kredi Kartı

Adresiniz (gerekli)

Satış Sözleşmesi

0 cevaplar

Cevapla

Yorum bırakmak ister misiniz ?
Yorum bırakmaktan çekinmeyin !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir