Tüy Dökücü Krem

Tüy Dökücü Krem

Bugün gelişen teknoloji sayesinde piyasada hızlı ve etkili sonuç veren  tüy dökücü krem ve azaltıcı ürün bulunmaktadır. Bunlar farklı formüller ve formlar ile üretilmişlerdir. En yaygın ürün çeşitleri;

  • Tüy dökücü jel
  • Tüy dökücü sprey
  • Tüy dökücü krem
  • Tüy dökücü yağ
  • Tüy dökücü köpük
  • Tüy dökücü toz

Olarak sıralanabilir. Her bir çeşit içinde farklı markalardan ürünler bulunabilmektedir. Doğru markayı ve ürün çeşidini seçmek ise kişinin kullanım şekline ve cilt tipine bağlıdır. Çoğu hem ıslak hem kuru ortamda kullanılabilen bu ürünler belirli bir süre için pürüzsüzlük sağlamaktadır. Bu süre 3 gün civarındandır. Dikkat edilmesi gereken kimi ürünler suya dayanıklı iken kiminin uygulama anında bölgenin kuru olmasını istemesidir. Suya dayanıklılık açısından tüy dökücü krem ürünler ön plana çıkmaktadır. Hemen hepsi de ürünün bölgeye uygulanması ve 5 ile 10 dakika arası bekletilmesi prensibi ile çalışır. Fakat kimi ürünler özel ıspatulalar ile kazınırken kimi sadece su ile durulanmaktadır.

Tüy Dökücü Krem Etkileri

Düşünülenin aksine tüy dökücü krem ürünler doğru kullanıldıkları sürece istenmeyen bir etkiye sebep olmazlar. Bunun için kişiler kullanımdan önce kullanım talimatlarını dikkatli bir şekilde okumalı ve harfiyen uygulamalıdır. Aksi takdirde tahriş olma, kızarma ya da kaşınma gibi durumlar gözlemlenebilir. Bu durum en çok tüy dökücü krem ya da köpüklerin gerekenden fazla bölgede bekletilmesi sonucu olmaktadır. Bugün pek çok tüy dökücü krem doğal maddeler içerir ve cildin doğal asitlik bazlık değerine uygun şekilde üretilir. Burada kullanıcılara düşen, uygun cilt testlerinden geçmemiş yan sanayi tüy dökücü krem ürünlerini satın almamaktır. Doğru ürünü satın almak için profesyonel sitelere ya da resmi platformlara başvurulması önerilmektedir.

Tüm bunlara rağmen aşırı alerjik bireylerin, hamilelerin, cilt ilacı kullanan ya da tedavi olanların, ciddi bir cilt rahatsızlığı yaşayanların tüy dökücü krem kullanmadan önce uzman bir doktora danışmaları önerilmektedir. Ayrıca halen şüphesi olanlar ürünü tüm bölgeye yaymadan önce küçük bir alanda deneme yapabilirler.

Tüy Dökücü Krem Kullanımı

Hassas bölgelerde tüy alma işlemi herhangi bir bölgeden daha acılı ve zaman alan bir süreçtir. Bu sebeple aslında bikini bölgesi ve koltuk altı gibi alanlar en sık tüy dökücü krem kullanılan bölgelerdir çünkü sıradan bir jilet dahi tahrişe sebep olacaktır. Acısız, kolay ve hızlı bir uygulama olmasının yanı sıra bikini bölgesindeki üreme ve boşaltım sistemi organlarında istenmeyen bir etkiye sebep olmaz. Bu bölgelerde kullanmak üzere özel ürünler ve hassas cilt ürünleri de bulunmaktadır. Doğru ürünü dahi dikkatli bir şekilde kullanmak gereklidir. Tüy dökücü krem alacak kişilerin almadan önce marka ve ürün hakkında verilen bilgileri okuması ve tercihini bu şekilde yapması önerilmektedir.

orta-fiyat-tuy-dokucu

buton

Sipariş vermek için alttaki formu eksiksiz doldurun.

Adınız ve Soyadınız (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-Posta Adresiniz

Sipariş Adediniz
 1 Kutu 89 TL 2 Kutu 159 TL 3 Kutu 239 TL

Ödeme Şekli
 Kapıda Nakit Kapıda Kredi Kartı

Adresiniz (gerekli)

Satış Sözleşmesi

0 cevaplar

Cevapla

Yorum bırakmak ister misiniz ?
Yorum bırakmaktan çekinmeyin !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir