Müşterilerimize daha güvenli bir internet ortamı sağlamak her zaman birinci öncelikli konumuz olacaktır. Bundan dolayı, müşterilerimizin kendilerini rahat hissetmeleri ve site içi işlemleri yaparken şüphe duymamaları için bazı gizlilik hakları tanıdık. Müşterilerimizin, sahip oldukları bu haklar, aşağıda sıralanmıştır:

1. Elektronik posta adresiniz başta olmak üzere bize verdiğiniz iletişim bilgileriniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

2. Bize verdiğiniz iletişim ve kişisel bilgileriniz, sizin onayınız dışında diğer müşteri ve firmaya açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, sitemizin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır.

3. Sipariş formunu doldururken sizden istenen kişisel ve iletişim bilgilerinizden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz. Zorunlu olanlar işareti ile belirtilmiştir.

4. Bir başka müşterinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bundan dolayı sipariş kontrolü için gerekli sipariş kontrol numaranızı hiç kimse ile paylaşmamanız gerekmektedir.

5. Tüm sipariş ve kredi kartı işlemleri 128 bit şifrelenmiş güvenli alanda yapılmaktadır. Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.