Etkileri

» Ürünümüz vücudunuzdaki istenmeyen tüyleri dökmeye yardımcıdır.
» Cildinizi pürüzsüz bir hale getirebilirsiniz.
» Bay ve bayan için kullanıma uygundur.
» Hassasiyetinizi biliyoruz, Korkularınızı göz ardı edebilirsiniz. Ürün size kapalı kutuda teslim edilir, kargoyu getiren görevlilerde dâhil hiç kimse siz kutuyu açana kadar içinde ne olduğunu bilmez.

ACVİT TÜY DÖKÜCÜ KREM’İN AVANTAJI NEDİR?
Acvit Tüy Dökücü Krem, hem bütçenizi sarsmadan tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olan hem de diğer yöntemlere nazaran daha ekonomik ve uygun olan bir yöntemdir. Acvit Tüy Dökücü Krem ile hem zamandan kazanabilir. Hem de maddi açıdan tasarruf sağlarsınız.

ACVİT TÜY DÖKÜCÜ KREM TÜY DÖKMEDE ETKİLİ BİR YÖNTEM MİDİR?
Acvit Tüy Dökücü Krem sayesinde tüylerinizin seyrekleştiğinin farkına varacaksınız. 2. ve 3. seanslardan sonra tüyleriniz seyrekleşip 8.seansın sonunda tüylerinizin yavaş yavaş azaldığını görmenize yardımcı olur.

CİLDİ HASSAS OLANLAR ACVİT TÜY DÖKÜCÜ KREM’İ KULLANABİLİR Mİ?
Acvit Tüy Dökücü Krem, ciltte herhangi bir hassasiyet yaratmamakla birlikte eğer cilt problemleriniz varsa, cildinizin hassas ise veya cilt problemlerinizle alakalı bir ilaç kullanıyorsanız, Acvit Tüy Dökücü Krem’i cildinizin küçük bir bölgesinde test edebilir ve hassasiyet yaratmayacağından emin olduktan sonra kullanıma devam edebilirsiniz.

Yan Etkisi: Kullanım talimatına uygun olarak kullanılması tavsiye edilir. Beklenmeyen olumsuz bir etki görüldüğü takdirde uzmana başvurunuz.Hamilelerin kullanmadan önce uzmana başvurmalarında fayda vardır.

İstenmeyen Tüylerden kurtulmanın birçok yolu ve yöntemi var. Peki, EN İDEALİ hangisi? Sipariş verin Hemen Sorununuzu Çözmek İçin Başlangıç Yapabilirsiniz!

Kısa süreli fırsatlarımızı kaçırmayın !

Sipariş Formu

Adınız ve Soyadınız (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-Posta Adresiniz

Sipariş Adediniz
 1 Kutu 89 TL 2 Kutu 159 TL 3 Kutu 239 TL

Ödeme Şekli
 Kapıda Nakit Kapıda Kredi Kartı

Adresiniz (gerekli)